0 Compare Page

Basic Grid: Slide bottom with icon

Angajăm agent vânzări

Ne dezvoltăm şi vrem parteneri noi în echipa de Vânzări – agent vânzări  cu permis auto!  Ne dorim sa faci parte din echipa noastră, să zâmbim împreună, să muncim şi să ne distrăm! Da, se poate! Vrem persoane care văd partea plină a paharului cu atitudinea pozitivă şi zâmbetul mereu pe buze, de gaşcă, organizat […]

Consilier identificare piese auto

Angajăm consilier identificare piese auto Ne dezvoltăm şi vrem parteneri noi în echipa de Vânzări. Vrem să faci parte din echipa noastră, să zâmbim împreună, să muncim şi să ne distrăm! Da, se poate! Vrem persoane cu atitudinea pozitivă, care văd partea plină a paharului, şi au zâmbetul mereu pe buze, de gaşcă, organizate şi […]

Ai pierdut Cartea de Identitate a Vehiculului?

Cartea de Identitate a Vehiculului (CIV) conține atât datele tehnice, cât și datele proprietarilor anteriori ai vehiculului și este unul dintre cele mai importante documente eliberate de RAR. Vă recomandăm să păstrați CIV într-un loc sigur, pentru a evita pierderea, furtul sau deteriorarea. Totuși, în situația în care proprietarul vehiculului rămâne fără CIV, acesta trebuie […]